Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Ну что, полноприводные...

Recommended Posts

14 часа назад, Аксакал сказал:

Собирался в субботу в Чернигов... Не поеду. Испытывать внедорожные возможности Икса не хочу, большой надобности в поездке нет. Дорогу Чернигов - Славутич никто не чистил и даже не собирался. Сосед сегодня на кошаке из Чернигова ехал два часа с матюками. Между колеями горб больше, чем полметра, обогнать кого-то невозможно. А оно ещё сыпет и сыпет...

Верное решение, Дядя Игорь ) Хотя центральные дороги у нас почищены. Насчёт трассы Р-56, вчера товарищ возвращался из Чернобыля (правда после обеда), говорил что 80-90 можно ехать, они на легковой. Но это было ДО вечернего бонуса по снегу )  

• Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Телеграфирую с горы Особой полноприводности тут нет, встречен, напр, самый обычный кашкай. Но пусть уже будет. Завтра поищу приключений на муфту посерйознее)

Недавно їздив в маловідоме але класне місце в Карпатах. По скелях походити. Коли підїхав по вбитій дорозі до кінця села, виясняв в місцевих куди дальше. Нас дві машини ( фієста і я ), гуцули почухалис

Posted Images

@Львівський я Вам розкажу  один Чернігівський лайфхак: в нас паркомісця у дворах кожен сам собі чистить. А якщо встав на почищене - то чистить ще одне паркомісце поруч ) Але зустрічаються й ті хто систему ламає ))) 

Повертаючись до теми прохідності хтр, думаю, варто все-таки враховувати і резину. Два дні тому, коли в нас вже були сніги, батько на форестері 08 року на мех буксував не сильно менше моноприводу. В нього старезна гума яку збирався вже викидати і їздив на ній це літо   І на задньому колесі літня запаска. Поставив в гараж потім, бо мука а не їзда . 
Я на всіх авто на зимовій гумі не економив.  Воно дійсно варте того. 

• Like 1

Ну, гума то 50%складова всюдихідності. Я також трохи розслабився і досі на старій Мішлєн катаю. Але там протектора ще багацько залишилось. Потім взую Блізак як всі нормальні люди )))) 

9 часов назад, koteg сказал:

А якщо встав на почищене - то чистить ще одне паркомісце поруч

У нас реалии другие - если на твоё почищеное место стали, чистишь рядом ещё одно для себя...:k0596:

1 час назад, Аксакал сказал:

У нас реалии другие - если на твоё почищеное место стали, чистишь рядом ещё одно для себя...:k0596:

Або включаєш лок і всім на зло ломаєш схему))))

Коллеги жены сегодня ездили в зону, охреневали...По Беларуси так почищено, что на асфальте не только разделительную видно, но и боковые ограничительные...

Сьогодні багацько їздив нечищеними дворами і пару раз все- таки сів((. Правда виїхав сам за 5-6 разом. Спостереження: лок від авто не сильно на практиці щось міняє. В лок режимі коли колеса реально грузли, не завжли крутились передні або задні, бувало що тільки якісь одні. 
А ось есп офф дає ефект. 

1 час назад, Львівський сказал:

А ось есп офф дає ефект. 

так правильно вимкнена ESP колеса ж не підгальмовує, от він і  гребе

Короче, чудес не бывает! Когда садишься на пузо, только эти маленькие друзья и выручают. Проверено вчерашним днём. Они уже несколько лет у меня валялись в багажнике и вот вчера, под собственным гаражом, пригодились. Слишком тесно в ряду и снег уже слежался вот природа и приземлила зарвавшегося трейловода. И на старуху бывает проруха.)))))))))  

изображение_2021-02-18_230715.png

• Like 1

Після мийки 2 дні почав буксувати в дворах. Сьогодні знов зранку сів в колії , не особливо серйозній. Вде почав злитися, що з маш сталося. Поки не побачив що під час мийки хлопци випадково перемкнули селектор в режим 2 wd. ))). Поставив в авто- і хтр повернувся))))). Різниця все-таки суттєва.