Сергій Панько

Датчики тиску в шинах на Т32

Recommended Posts

Всім привіт. Придбав  Ніссан Х-трейл Т32 2017р.в. в Австрії в травні 2018р.  Літо відкатав без проблем, а з настанням осені появилась проблема. Не то ,щоб проблема  ,але неприємний факт- заміна на зимовий період коліс. Хочу поставити диски R17 шини 215/65. зараз стоять R19 225/55 - жостковаті по наших дорогах. А неприємнісь - це потрібно другий комплект датчиків тиску коліс, які в дилера коштують по 100$ за штуку + прошивка + переобувка і т.д. Читав на сайтах про клони то потрібно знати номер кожного датчика (розбортовувати всі колеса, щоб подивитись) і вони прошивають, Хто і як вирішував таку проблему. буду вдячний за любу інфу.

1. чому не 225/65 R17? і вибір більший, і ціни нижче мали б бути, і до розміру штатного ближче.

2. А які проблеми, якщо встановити колеса БЕЗ датчиків?

Так брати буду 225/65/17  і мабудь, що GOODIYR ULTRA GRIP, на шинах такого бренду відкатав майже сім сезонів (полювання, рибалка) і без проблем,хоча в данний час пропонують Ханкоок вона дешевша майже на 1000 грн. але маю сумніви. Що можете порекомендувати?  

Без датчиків  в дилера потрібно буде кожен раз прошивати бо авто на гарантії. По приїзду з Австрії я без проблем поставив її на гарантійне обслуговування (пробіг з дорогою 2700км). Попробувати можна головне щоб  борт.комп. не видав збоїв в системі, що приведе до зупинки авто. Дякую.

зацікавився темою, покурив інет. прийшов до таких висновків:

TPMS фізично наявна в усіх автомобілях ніссан, але активована не для всіх регіонів. для росії - а наші офіційні машини мають саме такій регіон, блд( - ця функція не активована. Відповідно, ніяких проблем у системі, що призведе до зупинки авто, TPMS не спричинить. Максимум незручностей - буде постійно горіти індикація помилки ТПМС на приборці. 

розумне рішення проблеми - таки купляти датчики на другий комплект дисків і курити інфу, як прописати в системі два комплекта коліс, начебто така можливість є, не стверджую 100%. 

напіврозумне рішення - деактивувати TPMS : "TPMS WITH" змінити на "TPMS WITHOUT". При потребі змінити регіон  авто. після чого ніякий дилер нічого не побачить. 

просте рішення - все лишити як є і на зиму заклеїти лампочку скотчем)

тут сцилка по темі, але там обернена задача - ввімкнути ТПМС для росії

по резині - я фан Goodyear для зими

Edited by c-cam
UPD