a_sedleckiу

Замки дверей и мороз

Recommended Posts

На минулих  вихідних лив дощ, а з понеділка нежданно прийшла зима та...

Замерзли всі 5 замків, при чому не резинки ущільнювача, а саме замки, ну точніше не тільки резинки :(

Хто має який досвід боротьби з цим явищем?

Відігрів протягом півтори доби в теплому боксі проблему вирішив частково- 3 з 5 замків продовжують примерзати.

Постояти в теплі, продути на мийці потужним компресором всі замки і ручки, змастити все, до чого дістанеш WD-40. Знову дати постояти, щоб ведешка всюди просочилася. Потім силіконовим спреєм обробити всі ці місця і ущільнювачі дверей і багажника. Для ущільнювачів краще користуватися невеличким шматочком поролону, на який бризнеш трохи з балончика і акуратно нанесеш на гуму, щоб не заляпати салон.

Мене така процедура рятувала, правда на іншому авто. Ну, і якщо не допоможе, то знімати карти і робити все те саме, тільки уже з усім лівером у дверях: тяги, їх сполучення і т.д.  

21 час назад, a_sedleckiу сказал:

Хто має який досвід боротьби з цим явищем?

Прошлую зиму, после покупки машины, я материл японцев как мог.Начитался форумов. По теплу разбирал все двери, силиконовой смазкой задувал под оплетку в поводках смазку. Затем все окончания поводков (шарики) я с помощью капроновой нити закрепил в своих пазах. Некоторые рекомендуют закреплять капроновыми хомутами. Вот и все - пользуйся и радуйся.

Є така проблема. Якщо двері із замерзлим замком відкрив то вони не закриваються. Тільки тримати двері на місціі та клацнути кнопку закривання всіх дверей на водійському місці. Замок закриється і ці двері не відкриються поки не відігріються (ні з салону, ні з вулиці).

Я колись замок відкритої двері на морозі клацнув рукою - потім їхав із прив'язаними мотузкою дверима в гараж і феном на морозі дув в замок щоб можна було хоча б закрити ці двері.

В 02.12.2018 в 12:12, NissanDnepr сказал:

Прошлую зиму, после покупки машины, я материл японцев как мог.Начитался форумов. По теплу разбирал все двери, силиконовой смазкой задувал под оплетку в поводках смазку. Затем все окончания поводков (шарики) я с помощью капроновой нити закрепил в своих пазах. Некоторые рекомендуют закреплять капроновыми хомутами. Вот и все - пользуйся и радуйся.

Якби ви ще фотки поробили як і що ви робили :)

Чи може є посилання де глянути що із цим робити.

16 часов назад, ponoch сказал:

Якби ви ще фотки поробили як і що ви робили :)

Чи може є посилання де глянути що із цим робити.

Вот тут есть хорошие фото. https://www.drive2.ru/l/519144861488644469/.Там видны тросики с шариками на конце.Надо убрать заводскую смазку (желательно из оплетки тросиков) ВД-шкой, затем смазать силиконовой смазкой (которая на морозе не прихватывается) и закрепить эти шарики. Все неприятности от застывания смазки. Ручку дернули , а тросик не убрался и выскочил из паза.Многие их крепят пластмассовыми хомутами, но они от времени стареют, становятся хрупкими. Я себе закрепил капроновым шнурком. Просто сделал удавку и шарик прификсировал к пазу.

Замки я не снимал.только фиксировал тросики.

В 18.12.2018 в 10:05, NissanDnepr сказал:

Вот тут есть хорошие фото. https://www.drive2.ru/l/519144861488644469/.

дякую, але зараз таке із посиланням: 404 — Страница не найдена

:(

тільки побачив ваше повідомлення.

Сам погуглив і от така тема є:

https://www.drive2.ru/l/2572043/

https://www.drive2.ru/l/469322691099230916/

34 минуты назад, ponoch сказал:

Сам погуглив і от така тема є:

Там только чувак сделал глупость - смазал литолом. Литол на морозе становится густым. Лучше силиконовая смазка или подобные, которые хорошо работают в холоде.

Силикон в замки, силикон на резиновые уплотнители.

После мойки сушить, не бить струей в личинку замка.

Есть жидкости в продаже для размерзания.