Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Сальник піввісі правий

Recommended Posts

Привіт усім!

Власне потіє сальник передньої піввісі правий. Мені приговорили до заміни три сальники на цій півосі. Хіба там є три сальники? Вартість цих сальників під 9000 грв. Народ, підкажіть - там реально три сальники? Дякую.

1 час назад, Ігорчик сказал:

Привіт усім!

Власне потіє сальник передньої піввісі правий. Мені приговорили до заміни три сальники на цій півосі. Хіба там є три сальники? Вартість цих сальників під 9000 грв. Народ, підкажіть - там реально три сальники? Дякую.

зависит от того , что у вас за автомобиль. но в любом случае цена в 9000 грн какая то заоблачная.

53 минуты назад, Саня сказал:

зависит от того , что у вас за автомобиль. но в любом случае цена в 9000 грн какая то заоблачная.

Перепрошую - не 9000, а 900 грн. У мене Nissan Rogue, 2016 р.в., 2,5л.

15 часов назад, Ігорчик сказал:

Перепрошую - не 9000, а 900 грн.

Ну як би ми вже подумали що у нас перший власний якоїсь Tesla Cyber Track з'явився випадково))) 

1 час назад, Vitaha сказал:

Ну як би ми вже подумали що у нас перший власний якоїсь Tesla Cyber Track з'явився випадково))) 

Я вам скажу, що і 900 грн. зовсім не дешево. 

6 часов назад, Ігорчик сказал:

Я вам скажу, що і 900 грн. зовсім не дешево. 

ну так и автомобиль у вас не дэу . сальников по 15 грн. тут не будет ) 

1 час назад, Саня сказал:

ну так и автомобиль у вас не дэу . сальников по 15 грн. тут не будет ) 

Питання ціни другорядне. Мене більше цікавить досвід тих, хто міняв такий чи такі сальники. Чи їх насправді три? Наскільки я розумію, а також з досвіду заміни аналогічних сальників на лачетті (до речі, там він 50 грн. :-) ) - він там один. Можливо тут інша конструкція.

21 час назад, Ігорчик сказал:

Питання ціни другорядне. Мене більше цікавить досвід тих, хто міняв такий чи такі сальники. Чи їх насправді три? Наскільки я розумію, а також з досвіду заміни аналогічних сальників на лачетті (до речі, там він 50 грн. :-) ) - він там один. Можливо тут інша конструкція.

вин напишите , я посмотрю. именно сальник полуоси течёт ? или не совсем понятно откуда течёт  справа ? как сказали на сто ? 

Привіт!

Vin - 5N1AT2MV9GC826234

Так, це сальник правої передньої піввісі потіє. При купівлю машини я оглядав її в ОД. Було видно запотівання. Ділер сказав - вартість сальника 400 грн, заміна 900 грн. Номер цього сальника 38342Р.

Тут мені говорять, що це три якигось сальника і їх вартість 900 грн. СТО, де це мені говорять, вроді нормальне, спеціалізується тільки на японцях.

Саша, а при заміні сальника масло з варіатора треба зливати? 

Дякую.

• 11 months later...

Привіт усім! 

Історія з сальниками правої передньої піввісі не завершилася. Зимою замінив ці сальники. Їх є 3 штуки. За цей час проїхав менше 5 тис. км.  Вчора міняв колеса і побачив - сальник знову потіє. Запитав у мастрів, які міняли сальник, що робити - вони морозяться типу все добре, гарантія пройшла - півроку чи 10 тис. км.

Що робити? Забити? На лачетті рульова рейка потіла з салону, але все було добре.