Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Отзыв. X-Trail 2.5 N-Connecta 4x4 CVT.

Recommended Posts

49 минут назад, Дима сказал:

в который раз убеждаюсь, то мне толку менять т30 на т32 - точно нет)) другой вид, еще нежнее, еще больше опасений, тот же скрипучий салон на буклях. манал))) 

Т31 наше все, пока лучше не придумали)))

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nissan X-Trail 2.5 4х4 N-Connecta июнь 2019, 8100 пробег на сейчас. В целом - машиной очень доволен, несмотря на 1700кг сухого веса - рулится, как легковой хетч, 2.5 на трассе - просто шикар

это чтобы пихло с вариатором жили долго, счастливо и умерли на одном пробеге в 150 тык

Posted Images

3 минуты назад, Korgos сказал:

пока лучше не придумали)))

Скрытый текст

Патруль до 2010

On 11/22/2020 at 6:43 PM, Львівський said:

З мінусів які вилазять потроху. При низьких температурах тарабанить трохи на бруківці водійське шкло. Коли його рукою надавити - всьо гуд. Руль скрипить. Ну і стандартно глючна голова. Рідко, але стабільно то камери не врубаються, то навігація перестає прокладати маршрут. 

Дивно чути стільки мінусів. В мене за 2 роки та 20 т.км. пробігу не було таких проблем. Так, є якісь подряпини та сколи на капоті. Так машина експлуатується, буває заїзжаю в ліс на гриби, чи на рибалку. Коли машина нормально використовується в різних умовах то подряпини та сколи є на кожній машині що їздить а не в гаражі стоїть. Але яких-небудь скрипів в салоні в мене не має. Шумоізоляція дуже хороша. Аудіосисема BOSE якісна, вся електроніка, клімат, навігація, камери, парктроніки працюють надійно. Зауважу що в мене т32 рестайлінговий.

Непритязательный ты, я погляжу)) кругом уже давно шумку не ставят. На т30 вообще пленка в дверях.

Учти, что Львов весь в брусчатке, а у иксов амморты мелочь не отрабатывают. Зубы стучат. Немудрено, что все разболталась.

4 часа назад, Mykh сказал:

Дивно чути стільки мінусів. В мене за 2 роки та 20 т.км. пробігу не було таких проблем. Так, є якісь подряпини та сколи на капоті. Так машина експлуатується, буває заїзжаю в ліс на гриби, чи на рибалку. Коли машина нормально використовується в різних умовах то подряпини та сколи є на кожній машині що їздить а не в гаражі стоїть. Але яких-небудь скрипів в салоні в мене не має. Шумоізоляція дуже хороша. Аудіосисема BOSE якісна, вся електроніка, клімат, навігація, камери, парктроніки працюють надійно. Зауважу що в мене т32 рестайлінговий.

В мене теж рестайл. Брав в липні 18 р. Ацента наві. Зараз 36 тис. Експлуатую спокійно, але над машиною не трясуся)). На роликах в темі повноприводні видно)). Хоча це далеко не все. ) 

В принципі цього очікував. Це звичйне авто середнього класу. Тому і не брав топ, оскільки за 43 т неукраїнських грошей, вже можна дивитися на щось преміальне. А так це буде все цей звичайний хтрейл, який буде трохи гриміти і глючити, просто з купою плюшок)). 
В принципі не напрягають всі ці дрібні глюки. 

В 25.11.2020 в 09:25, Дима сказал:

в который раз убеждаюсь, то мне толку менять т30 на т32 - точно нет)) другой вид, еще нежнее, еще больше опасений, тот же скрипучий салон на буклях. манал))) 

Ну как сказать Дімич)) Звичайно, всі нові машини, включаючи і преміальні марки уступають по надійності старшим браттям.  Но... для мене важливо впевненість в авто.  Один знайомий мусив повертатись з півдороги на Албанію, бо здохла турбіна на корандо. В мене на волькс поло, колись давно здох бензонасос коли мене чекало 5 машин, я мав їх вести в Карпати і тд.  В новому авто шанс таких трафунків явно менший. Для мене це дуже важливо. Ну і крім того гарна панель і плюшки))). Навіть вчора, слухав конференцію по блютусу. )

1 час назад, Львівський сказал:

Ну как сказать Дімич)) Звичайно, всі нові машини, включаючи і преміальні марки уступають по надійності старшим браттям.  Но... для мене важливо впевненість в авто.  Один знайомий мусив повертатись з півдороги на Албанію, бо здохла турбіна на корандо. В мене на волькс поло, колись давно здох бензонасос коли мене чекало 5 машин, я мав їх вести в Карпати і тд.  В новому авто шанс таких трафунків явно менший. Для мене це дуже важливо. Ну і крім того гарна панель і плюшки))). Навіть вчора, слухав конференцію по блютусу. )

А вот и нифига))))

Детские болячки есть у всех.

У Форда мозг расположен под капотом прям под сливом воды.

У корейцев каты сыпятся уже с 5ткм, а движки нередко мрут на 100ткм, и даже раньше. Очень тонкий блок, цилиндры тупо эллипсятся, только дай температуру.

У меня тоже вылазили косяки. То дпкв в черте города, то банка выхлопа на трассе (внутрянка посыпалась, и забила выхлоп). Эм...за неск последних лет, это самые серьезные.

А, ну, пришел с работы, у жены оказались обе передние пружины лопнутые))) КАК? Пару тыщ всего наездила по городу.