Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Двері багажника з електроприводом

Recommended Posts

Привіт!

В авто задня дверка з електроприводом. Сьогодні один муд...к пару раз відкривав і закривав її руками - наскільки це небезпечно для електропривода? 

14 минуты назад, Львівський сказал:

Ніскільки. У нас є кнопка вимикання елктроприводу. Тобто багажник можна закривати вручну. 

Справа якраз у тому, що електропривіт не був виключений цією кнопкою. 

• 4 months later...
В 20.12.2019 в 22:37, Львівський сказал:

Ніскільки. У нас є кнопка вимикання елктроприводу. Тобто багажник можна закривати вручну. 

Цікаво, можна докладніше, де саме ця кнопка?

6 часов назад, IgorBTh сказал:

Цікаво, можна докладніше, де саме ця кнопка?

Зліва внизу. Де коліно. Там де і екорежим, омивач фар і ще якась фігня)) Але це в хтрейл. В рога може бути по іншому. 

Оце так! В мене ця кнопка просто відкриває /закриває багажнік. Як і пише про це інструкція. До речи, перечитав сьогодні її знову, більш уважно, а ні слова про кнопку "відключення". Тільки є примітка, що у разі недостатньої напруги (сів акумулятор), багажник сам не відчинеться, треба "тягнути" його руками. 

42 минуты назад, IgorBTh сказал:

Оце так! В мене ця кнопка просто відкриває /закриває багажнік. Як і пише про це інструкція. До речи, перечитав сьогодні її знову, більш уважно, а ні слова про кнопку "відключення". Тільки є примітка, що у разі недостатньої напруги (сів акумулятор), багажник сам не відчинеться, треба "тягнути" його руками. 

Там ж кнопка яка відкриває і закриває багажник і є ще одна кнопка яка вимикає/вмикає електропривід. Це дві різні кнопки. 

Отакої...

Цікаво, у Вас зовні багажнику є якась механічна ручка (кнопка) для відкривання його вручну? У мене її немає.

В багажнику одна елктрична кнопка. Відверто, я ще не пробував як воно працює в режимі оф. 
Якщо Ви зі Львова можем зустрітися на пиві і поекспериментувати)))). 

Дякую!

Я з Білої Церкви, донька навчається у львівської політехніці :1f60a:  До карантину ми там не рідко бували, подобається нам Львів. Але зараз, мабуть, не дуже є сенс до вас їхати. Усе зачинено, політехніка теж (аж до вересня). Хоча донька дуже просить завести її до Львова і там залишити :1f62e:

36 минут назад, IgorBTh сказал:

Дякую!

Я з Білої Церкви, донька навчається у львівської політехніці :1f60a:  До карантину ми там не рідко бували, подобається нам Львів. Але зараз, мабуть, не дуже є сенс до вас їхати. Усе зачинено, політехніка теж (аж до вересня). Хоча донька дуже просить завести її до Львова і там залишити :1f62e:

Говірка у Вас львівська))