Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Захист двигуна

Recommended Posts

Народ! В мене авто без захисту, хочу поставити метал знизу на двигун і радіатор. В інтернеті цього добра валом тільки от який з них реально підійде ХЗ (хто-зна..)  надибав таке -https://prom.ua/p693934620-zaschita-dvigatelya-kpp.html.

Може хто вже ставив то поділіться досвідом!

• 3 weeks later...
  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Дуже потрібно таких хитрожопів прославляти всіма доступними способами. Країна повинна знати своїх героїв. І нехай вони не ховаються за низькою ціною. Якщо воно не підходить, то хай воно хоч 3 копійки

І піддон варіатора там ще... В принципі, збирався ставити, але перед цим хотів знати думку інших. Дякую.

Лично для меня защита поддона очень полезна. В гараже стоит прицеп,сцепное устройство которого лежит на перекрытии ямы, когда заезжаю, потиху надвигаюсь на лежащее дышло до звука касания ручки сцепног

Всім вітання!

У мене Nissan Rogue 2016 р.в. Їжджу по більш-менш нормальних дорогах. Чи є потреба ставити металевий захист двигуна? Якось без нього страшно, з іншого боку - кліренс дозволяє не боятися.

2 часа назад, Ігорчик сказал:

Всім вітання!

У мене Nissan Rogue 2016 р.в. Їжджу по більш-менш нормальних дорогах. Чи є потреба ставити металевий захист двигуна? Якось без нього страшно, з іншого боку - кліренс дозволяє не боятися.

Вітаю! Обов'язково. Саме тому що кліренс дозволяє не боятись - потрібно ставити. От такий парадокс. Тому що рано чи пізно впевненість у кліренсі закінчується пробитим піддоном з усіма витікаючими з цього в буквальному та переносному значенні. Ставте захист - тоді вже боятись нічого. 

Ставлю только на зиму,

Летом на дорогах потерял в ней смысл - лишний вес. Разве что, поток под машиной выравнивает 

15 часов назад, Vitaha сказал:

Вітаю! Обов'язково. Саме тому що кліренс дозволяє не боятись - потрібно ставити. От такий парадокс. Тому що рано чи пізно впевненість у кліренсі закінчується пробитим піддоном з усіма витікаючими з цього в буквальному та переносному значенні. Ставте захист - тоді вже боятись нічого. 

І піддон варіатора там ще... В принципі, збирався ставити, але перед цим хотів знати думку інших. Дякую.

3 часа назад, Дима сказал:

Ставлю только на зиму,

Летом на дорогах потерял в ней смысл - лишний вес. Разве что, поток под машиной выравнивает 

Сколько я бордюров кривых выровнял и пеньков в лесу снес защитой - это капец. А  Вообще без неё не катаюсь.

25 минут назад, Vitaha сказал:

Сколько я бордюров кривых выровнял и пеньков в лесу снес защитой - это капец. А  Вообще без неё не катаюсь.

Виталя, мож у вас борюры выше. У нас скорее наплывы асфальта от фур, но они в своем большинстве всякими аккордами счесаны)

А пеньки... Тут даже пеньков от посадок не остаётся..:1f62d:

А так...был раз-два, чето черкал, но совсем небрежно. Можно колесом брать неровность. Бордюры ж не на скорости форсировать)

В общем, +- полезно, но очень редко.

Лично для меня защита поддона очень полезна. В гараже стоит прицеп,сцепное устройство которого лежит на перекрытии ямы, когда заезжаю, потиху надвигаюсь на лежащее дышло до звука касания ручки сцепного к защите двига....Тормоз, пять сантиметров назад и можно глушить...))

• 1 month later...

Всім вітання! Планую купити захист двигуна на Рог 2016 р.в. Існує багато виробників, типів, магазинів і т.д. Хто може купляв недавно - який купувати, де краще купувати? Дякую.

Ставити чи ні, однозначно ставити. Теж задавався цим питанням. Якщо у Вас передньопривідна версія, і Ви не любитель природи, думаю може й не треба. 
хтось гарно написав, що кліренс провокує, це точно. Я, як фанат гір - поставив. Пару разів вже черкав)).  
Де купити? Я брав в ОД, 1900 укр, 3900 оригінальний. З монтажем. Я підтримаа нац виробника)))

12 часа назад, Львівський сказал:

Ставити чи ні, однозначно ставити. Теж задавався цим питанням. Якщо у Вас передньопривідна версія, і Ви не любитель природи, думаю може й не треба. 
хтось гарно написав, що кліренс провокує, це точно. Я, як фанат гір - поставив. Пару разів вже черкав)).  
Де купити? Я брав в ОД, 1900 укр, 3900 оригінальний. З монтажем. Я підтримаа нац виробника)))

нацвиробник знаходиться в Запорiжжi й мае свiй сайт)...:1f60f:

там же можно и распорки приобрести

В Київі замовляв і ставив тут метал Кольчуга: +380 (97) 850 64 44, за все вийшло близько 2000грн. 

В 29.02.2020 в 10:59, Львівський сказал:

Повний привід. Машина є тільки для поїдок на природу, море і т.д. Зі Львова, мабуть, усі фанати гір :-). Але тут усе в міру, без фанатизму - все таки варіатор. 

Замовив захист "Щит" в Харкові за 1187 грн. Хто що скаже? Нормальний захист?

5 часов назад, Ігорчик сказал:

Повний привід. Машина є тільки для поїдок на природу, море і т.д. Зі Львова, мабуть, усі фанати гір :-). Але тут усе в міру, без фанатизму - все таки варіатор. 

Замовив захист "Щит" в Харкові за 1187 грн. Хто що скаже? Нормальний захист?

так а чего в нем может быть не нормального? абы дырка для слива масла была, и разболтовка подошла без напильника.

зачухать болгаркой и покрасить всегда можно, если есть сомнения в металле

11 час назад, Дима сказал:

так а чего в нем может быть не нормального? абы дырка для слива масла была, и разболтовка подошла без напильника.

зачухать болгаркой и покрасить всегда можно, если есть сомнения в металле

Появився сумнів, оскільки більшість купляє за ціну біля 2к гривень, а в мене 1200. Хоча продавці стверджуюють, що продали вже багато таких захистів - все підходить добре, нічого доробляти не потрібно.

Отвір для зливу масла є - але це таке, я й сам можу раз в рік зняти захист перед заміною масла.

4 часа назад, Ігорчик сказал:

Появився сумнів, оскільки більшість купляє за ціну біля 2к гривень, а в мене 1200. Хоча продавці стверджуюють, що продали вже багато таких захистів - все підходить добре, нічого доробляти не потрібно.

Отвір для зливу масла є - але це таке, я й сам можу раз в рік зняти захист перед заміною масла.

поверь мне, даже раз в пол года оно не хочется делать, и думаешь - вот быыыыло бы сейчас окошко. она совсем не легкая, ты так думаешь - ха, чем там снимать. а ставить обратно еще неприятнее. ничего сложного, но куда легче, если есть уже готовое. в итоге, вырежешь)))

мб, вопрос толщины металла, мб качество металла. ну, поржавеет быстрее. мой сгниет явно куда позже машины. тч, не парься)

16 часов назад, Львівський сказал:

ОД демонтує завжди захист при заміні масла. Бере 100 грн. Не пригадую, правда, чи 100+100 чи разово. 

Ыыыыы, это просто смех. 6 болтов)

Це факт відомий, що ОД ціни гилить((. 

Мене це влаштовує. Я не « рукастий» ))).  Не вмію, не люблю, і не хочу. А ремонт в гаражах, вже переріс. Мій час дорожчий. За комфорт і економію часу, я готовий платити. )). Це одна з причин, чому не брав Рога.

Мене це влаштовує. Я не « рукастий» ))).  Не вмію, не люблю, і не хочу. А ремонт в гаражах, вже переріс. Мій час дорожчий. За комфорт і економію часу, я готовий платити. )). Це одна з причин, чому не брав Рога. 

в карман никто не заглядывает -никто и права не имеет, и за способности не говорит.

просто это выглядит смешно. потому криворукий ОД и идет лесом.

одевайте броню, а я скоро сниму) теплеет же.

будет нужна, нацеплю.

За комфорт та економію часу ви платите  не тільки гроші. В такому розкладі ви платите своєю впевненість в тому, що машина отримала належне обслуговування. Починаючи з банального - чи залили у двигун масло, що потрібно саме для цього двигуна.

Також маю сумний досвід, коли через дії оф.дилера мав попадання саме на час та гроші внаслідок зірваного відрядження. 
Мій досвід говорить про таке: поки гарантія -  пес із ними, можна обслуговуватись у ОД, але обов'язково бути присутнім при проведенні робіт. Ну і регламент ТО - 10 тик. щонайменше. Ну і регламент замін розхідників привести до прийнятного.

Зняття/встановлення захисту це, канєшно, яд) Але є ще крутіша операція - 100 грн за заміну повітряного фільтра в Т-31)
Втім, вже не тільки ОД таким жмикрутством страждають

29 минут назад, c-cam сказал:

регламент ТО - 10 тик. щонайменше.
 ще крутіша операція - 100 грн за заміну повітряного фільтра в Т-31)

Наи..большее? Куда больше 10тыс, жто ж не фура.

Зы.Мне когда свечи за 100 грн поменяли, был немножко шокирован))), а тут воздухан))) 0.о твайужмедь

Было ещё не мог достать до дпкв - не смог прицелиться стопкой, так приехал на сто, говорю своему ходовику - меняй, оно вот там. 50 грн за то, что показал))) было б 100.

Смотрю, на драйве мужики и стойки сами скидывают, и ещё чё там лезут. Витаха вон печку сам доставал, разворотил всю порпедо. А мы, чё, не могём?:)

Мужики, сложу под спойлеры все, что не по теме

21 час назад, Ігорчик сказал:

Захвастайся, как придёт!

В 04.03.2020 в 09:37, Дима сказал:

Захвастайся, как придёт!

Немає чим хвалитися!

Прийшов захист. Отвори не співпадають, кріплення приварене жахливо, прийшлося кулібінствувати, сверлити і т.д. Бляха захисту помальована погано, якась обдерта.

Висновок - я не знаю, що представляє собою Кольчуга, але то що в мене (харківський "Щит") поганеньке. 

2 минуты назад, Ігорчик сказал:

Немає чим хвалитися!

Прийшов захист. Отвори не співпадають, кріплення приварене жахливо, прийшлося кулібінствувати, сверлити і т.д. Бляха захисту помальована погано, якась обдерта.

Висновок - я не знаю, що представляє собою Кольчуга, але то що в мене (харківський "Щит") поганеньке. 

оппача... такооое

ну, в принципе, за такую цену..

с иной стороны - позвони и напхай. отзывы в нэте помогают очень нехило. гугл, если есть местоположение, отзовики, тут (конечно), причем можно в шапке, можно и с фото даже.