Sign in to follow this  
Luchechko Volodymyr

Захист двигуна

Recommended Posts

Народ! В мене авто без захисту, хочу поставити метал знизу на двигун і радіатор. В інтернеті цього добра валом тільки от який з них реально підійде ХЗ (хто-зна..)  надибав таке -https://prom.ua/p693934620-zaschita-dvigatelya-kpp.html.

Може хто вже ставив то поділіться досвідом!

Всім вітання!

У мене Nissan Rogue 2016 р.в. Їжджу по більш-менш нормальних дорогах. Чи є потреба ставити металевий захист двигуна? Якось без нього страшно, з іншого боку - кліренс дозволяє не боятися.

2 часа назад, Ігорчик сказал:

Всім вітання!

У мене Nissan Rogue 2016 р.в. Їжджу по більш-менш нормальних дорогах. Чи є потреба ставити металевий захист двигуна? Якось без нього страшно, з іншого боку - кліренс дозволяє не боятися.

Вітаю! Обов'язково. Саме тому що кліренс дозволяє не боятись - потрібно ставити. От такий парадокс. Тому що рано чи пізно впевненість у кліренсі закінчується пробитим піддоном з усіма витікаючими з цього в буквальному та переносному значенні. Ставте захист - тоді вже боятись нічого. 

Ставлю только на зиму,

Летом на дорогах потерял в ней смысл - лишний вес. Разве что, поток под машиной выравнивает 

15 часов назад, Vitaha сказал:

Вітаю! Обов'язково. Саме тому що кліренс дозволяє не боятись - потрібно ставити. От такий парадокс. Тому що рано чи пізно впевненість у кліренсі закінчується пробитим піддоном з усіма витікаючими з цього в буквальному та переносному значенні. Ставте захист - тоді вже боятись нічого. 

І піддон варіатора там ще... В принципі, збирався ставити, але перед цим хотів знати думку інших. Дякую.

3 часа назад, Дима сказал:

Ставлю только на зиму,

Летом на дорогах потерял в ней смысл - лишний вес. Разве что, поток под машиной выравнивает 

Сколько я бордюров кривых выровнял и пеньков в лесу снес защитой - это капец. А  Вообще без неё не катаюсь.

25 минут назад, Vitaha сказал:

Сколько я бордюров кривых выровнял и пеньков в лесу снес защитой - это капец. А  Вообще без неё не катаюсь.

Виталя, мож у вас борюры выше. У нас скорее наплывы асфальта от фур, но они в своем большинстве всякими аккордами счесаны)

А пеньки... Тут даже пеньков от посадок не остаётся..:1f62d:

А так...был раз-два, чето черкал, но совсем небрежно. Можно колесом брать неровность. Бордюры ж не на скорости форсировать)

В общем, +- полезно, но очень редко.

Лично для меня защита поддона очень полезна. В гараже стоит прицеп,сцепное устройство которого лежит на перекрытии ямы, когда заезжаю, потиху надвигаюсь на лежащее дышло до звука касания ручки сцепного к защите двига....Тормоз, пять сантиметров назад и можно глушить...))