Sign in to follow this  

Recommended Posts

Та так. 
Краще не ставало, в середу 39.1 - здався в свою лікарню. Організували віп- палату)) хоча мені якось вже пофіг було. 
з

Зі смішних моментів: при вході в зону з , кивнули , мол док дорогу знаєш. Ледь заповз з сумками))

Подзвонив до доктора чергового, колеги доброго, кажу я ж, роби щось. Він каже, Олесь, ти ж сам всьо шариш, щоб я вже не заходив в зону ( був вечір), розпиши собі листок, капанки там і тд. Йоханий кіт, в брєду по 39, 11 день, розпишеш тут. Передзвонив там ще до пульмонологів, інф, пішов процес. 
З не смішного, що в мене вже тут не лилося, капалося, комбінацї антибіотків, гормонів, аетикоагулянтів і купа іншого. Маю в собі таб мендєлєєва. І ще 2 дні темп, цукор на меді норми, навіть трохи вище, сатурація менше норми., боляче глибоко дихати,  12 деіб темп, це практично статистичний максимум. Лікарі, хлопають по плечу, кажуть всьо буде гуд.  ... але я знаю ці погляди. Сам так робив не раз, і не раз люди заходили а потім їх вивозили((. Був день, коли якось просто стало пофіг, слабість і. Фізична і душевна. Думав, що не встиг, якась хєрня всяка в голову лізла. 

якийсь дивний стан був вчора ввечері, чомусь прийшло чітке усвідомлення, що все буде добре, як хтось сказав по енергетичному каналу)). Звучит дивно, чи то від температури, чи то від того що в мені)). Сьогодні перший день, темп не доходить до 38. Самопочуття ліпше, хоча дихати нлибоко все ще боляче і сат не гуд. 

По заг питаннях, організація дуже добра. Персонал , професійно вчасно, ввічливо, думаю не тільки до мене. Зарчування цілуом достатнє. Забезпечення, практично 100 проц, докупляв мінімум, і то радше виняток( убойний гормон, ним рідко користуються, коли прості не діють) 

лікарні переповнені, місць 0. Так що ковід це не фейк. Тримайтесь. 

@Львівський, тримайся, друже! За отой тоненький хвостик покращення чіпляйся і не відпускай, вибирайся з того всього! Одужуй!!!

@Львівський, эй, ты там на затягивай, тебе скоро масло менять) вылазь, давай!

Скока сатурация? Балон о2 уже при тебе?

Тут сериалы новые снимают, а ты все прогуливаешь!)

Поделись возрастной категорией, если не секрет.

В Одессе, все всё так же забивают болт. Серьезно забивают.

Германия нам уже кислород перекрывает - обязательные 2 недели изоляции.

Короче, все это будет ещё долго.

6 часов назад, Дима сказал:

Поделись возрастной категорией, если не секрет.

Короче, все это будет ещё долго.

41 р.

2 часа назад, Львівський сказал:

41 р.

Тю, так тебе ещё вагоны разгружать можно)) все будет гуд!

@Львівський поправляся! Все буде добре. Не втрачай позитивного настрою . 

15 часов назад, Львівський сказал:

41 р.

Эх, молодёжь...Да на тебе ещё пахать и пахать...)))

@Львівський

Швидкого одужання, та без наслідків!

Було дуже цікаво прочитати як воно проходить як то кажучи з перших вуст. 

В нас, нажаль, у місті поводяться наче карантину немає.  

Та вистачить вже про мене)). Почуваю себе явно ліпше. Постійно сплю, як лінивець. Сходжу вже із препаратів потроху. Може, скоро заберуся доліковуватися домів))

А ось по області лікарні забиті по вуха((( і в місті теж. 

Сьогодні міністр приїжджав, бачив за балкону)) зі всіма чиновниками. 

14 часа назад, Львівський сказал:

Та вистачить вже про мене)). Почуваю себе явно ліпше. Постійно сплю, як лінивець. Сходжу вже із препаратів потроху. Може, скоро заберуся доліковуватися домів))

А ось по області лікарні забиті по вуха((( і в місті теж. 

Сьогодні міністр приїжджав, бачив за балкону)) зі всіма чиновниками. 

Выздоровеешь, и в Одессу на реабилитацию))

Это те, что с Зелей в кафешке сидели, все без масок?)))гы)

В зв‘язку з величезною кількістю пацієнтів, майже всі лікарні Львова тепер будуть приймати корону теж. Міністр з мером погодили. Багато мед працівників злягло теж. 
Воно ніби й правильно, але ін патології нікуди не ділися теж((. 

Угу, если повезут по областям потом, вот это будет показатель человечества. Один автобус уже приезжал. Камнями закидывали.

Такой вопрос.

Почему сразу не поехал в больничку, а лежал полторы недели дома? Ты ж знал, что жаропонижающие не действуют, и оно действует очень хреново на лёгкие - с невозвратным последствиями.

Ремня бы тебе всыпать)

Та тут не все так однозначно. Якщо зразу всі будуть бігти з темп в лікарню, ніяких лік не вистачить. Плюс я на контакті із пульмонологами був постійно. Кардинально тут лікування аж так не змінилося, більші дози, ввенно, аналізи. По великому рахунку імунна дала собі раду, трохи довше, можливо. 

1 час назад, Львівський сказал:

Та тут не все так однозначно. Якщо зразу всі будуть бігти з темп в лікарню, ніяких лік не вистачить. Плюс я на контакті із пульмонологами був постійно. Кардинально тут лікування аж так не змінилося, більші дози, ввенно, аналізи. По великому рахунку імунна дала собі раду, трохи довше, можливо. 

Как минимум, поскорее подтвердить диагноз. Пустить в ход возмещение от государства. И так фиг добьешься,а тут ещё отсрочка.

Стоит ли говорить о быстрых тестах?) Не светясь в больничках.

В діагнозі я був впевнений на 95 проц в перший де день. По симптомах. На 3-й , здав в приватній лаб плр, щоб мати результат зразу, не чекати 7-8 деів. На 4-й здав офіційно ща раз в лікарні, щоб було все правильно. 

на загал, експрес тести до сраки. 
якщо є клініка, тоді тільки плр. 
має місце іфа, але всі 3 імуноглобуліни: ,g,m,a. Тоді це дає повну картину. Тільки m, що часто здають, малоефективні, тре попасти на дні. G, навпаки досить пізно реагують. 

——————-

що у Вас там в Одесі? Бо Захід топить не по дитячому(((  

35E68B74-9269-4960-9F7E-634111632BB5.jpeg

Я тебя понял. Жена сказала, что М это острая фаза, Г это пост.

Да, я имел в виду именно с целью "встать в очередь".

Хоть бы капля упала! Я, блин, жду, машину не мою даже) у вас горы, тучка зашла, остудилась и полило, хоть рафтинг устраивай, а у нас солнце шмалит под 30 уже утром. Земля потрескалась уже. Стал босой ногой на плитку на улице, и понял, почему псин гулять не хочет.

Расшифруй картинку! Общее я понимаю, но

Что такое прямая на 1.1? На 42 дня это предсказание, что ли? Ты ж не полтора мес болеешь.

1 час назад, Дима сказал:

Я тебя понял. Жена сказала, что М это острая фаза, Г это пост.

Да, я имел в виду именно с целью "встать в очередь".

Расшифруй картинку! Общее я понимаю, но

Что такое прямая на 1.1? На 42 дня это предсказание, что ли? Ты ж не полтора мес болеешь.

И этот человек спрашивал меня откуда я всё знаю!)))))))

Пойду покурю в сторонке.))))))

Я вше шкодую, що її скинув))))))))

довго писати. Там ще мають значення такі прямокутнички, достовірність рез. 
згрубша м, показовий дуже короткий період, тому можна прохлопати

а, поки, що не введений випротоколи, до кінця не вивчений. Покладають на нього надії, бо він найбільш широко показує перебіг хвороби і її стадії. А g, якого тут немаж, нвпаки реагує вже коли ти переніс, показує чи ти переніс болячку. 
Безпосередньо рнк вірусу виявляє лише плр. 

39 минут назад, Львівський сказал:

Я вше шкодую, що її скинув))))))))

довго писати. Там ще мають значення такі прямокутнички, достовірність рез. 
згрубша м, показовий дуже короткий період, тому можна прохлопати

а, поки, що не введений випротоколи, до кінця не вивчений. Покладають на нього надії, бо він найбільш широко показує перебіг хвороби і її стадії. А g, якого тут немаж, нвпаки реагує вже коли ти переніс, показує чи ти переніс болячку. 
Безпосередньо рнк вірусу виявляє лише плр. 

Та ладно) наоборот, хорошо, если тема будет не просто холиваром, а с учебно-показательными нотками.

У тебя, кстати, не 2- ??))))

Жена шарит, я - нет) я ей прочитал, она мне рассказала)

Боря, я тебе не разрешаю курить!)

14 часа назад, Дима сказал:

Боря, я тебе не разрешаю курить!)

Это самое, тут такое дело, есть кое-какие данные что к курильщикам ковидка не цепляется. Брезгует наверное. 
Данные из Китая, Франции и вроде Нидерландов. МОЗ критикует эти данные. 

Это какой то трэшняк. Весь мир на ушах но абсолютно никакой конкретики и ни в одном вопросе 

Весь мир столкнулся, практически одновременно, с неведомой заразой. Никто не знает толком с какой стороны подойти и все решения принимаются "с колёс". То лёгкие вентилируют, что по словам @Лвівського, билет в один конец, то валят лекарствами от малярии, то глушат имунку, то, наоборот - поддерживают... Это, как плавающую проблему в машине искать: "А давайте попробуем так, или так... хм, или эдак.."

С другой стороны, Украина в таком режиме, когда ежегодные траблы каждый год случаются, как в первый раз, живет уже не одно десятилетие. Увы... Теперь пусть они все попробуют, а нам не привыкать!)))))))))