Recommended Posts

а з чим допомогти потрібно?

З онлайн перекладачем, чи грошей на бензин треба?

Переклад: Тиск в шинах відобразиться  під час їзди.

спробуйте поїхати вперед, повинно допомогти, при наявності датчиків тиску в колесах

1 час назад, c-cam сказал:

а з чим допомогти потрібно?

З онлайн перекладачем, чи грошей на бензин треба?

І те і інше є  . Питання що вийшло з ладу . Чому такі помилки з'явилися.

1 час назад, Дмитро Іваницький сказал:

І те і інше є  . Питання що вийшло з ладу . Чому такі помилки з'явилися.

это не ошибка. это предупреждение, что значение давления в шинах появится после того, как вы проедете какоето расстояние.

вы небось только что переобулись? ;)

3 минуты назад, energetic сказал:

это не ошибка. это предупреждение, что значение давления в шинах появится после того, как вы проедете какоето расстояние.

вы небось только что переобулись? ;)

Повідомлення з'явилися самі по собі ,тиск в колесах, попередження про несправність в повному приводі.

Що могло статись не розумію. Просто в ходу з'явилися ці попередження. А ні резину не міняв . Не розумію. Хтось реально може щось пояснити чи рекомендувати.

о, решта фото додають ясності. Але для повної ясності треба було розставити їх у хронологічному порядку.
Ну найперше, традіційно, треба проскануватись Консалтом.  Варіантів купа - накрились датчики АБС, накрилась муфта повного приводу... Як це пов'язано із датчиками тиску для мене незрозуміло.

9 часов назад, c-cam сказал:

о, решта фото додають ясності. Але для повної ясності треба було розставити їх у хронологічному порядку.
Ну найперше, традіційно, треба проскануватись Консалтом.  Варіантів купа - накрились датчики АБС, накрилась муфта повного приводу... Як це пов'язано із датчиками тиску для мене незрозуміло.

А якщо датчик тиску накрився,він міг спровокувати такі повідомлення.

Только что, Дмитро Іваницький сказал:

А якщо датчик тиску накрився,він міг спровокувати такі повідомлення.

Тому що з ранку завів авто, повідомлень немає. Проїхав 50 метрів сигналізує що не бачить задне праве колесо по тиску, а потім всі інші повідомлення з'являється.

34 минуты назад, Дмитро Іваницький сказал:

Тому що з ранку завів авто, повідомлень немає. Проїхав 50 метрів сигналізує що не бачить задне праве колесо по тиску, а потім всі інші повідомлення з'являється.

Ну теоретично, якщо повністю спущене одне колесо, то могло таке статися. Я колись пробівся, то в мене одразу помилка ЕСП вискочила. Але вона пропала, коли поставив запаску.
Якщо колесо тільки трішки підспустило, то навряд-чи вилізла би помилка ЕСП/АВД/АБС. Тоді б вона з'являлась в усіх, хто їде на запасці, бо її висота менша за штатну.

Але в будь-якому разі перевирити заднє праве колесо на предмет проколу.

2. Перевірити тиск в шинах власним манометром, підкачати трошки більше рекомендованого. Проїхатись, щоби "підхопився" датчик тиску.

3. Якщо помилки висять далі - то на сканер!

12 часа назад, Дмитро Іваницький сказал:

IMG_20200428_120600.jpg

В мене якщо колесо підспускало,  то тільки висвітлювався трикутник попередження і показувало жовтим колесо яке спустило.

AWD  несправності можуть появлятись, коли перегріли муфту або ви були на драйві в підвішаному стані (не було доброго контакту з землею). Після підйомників часто буває, якщо ви на ньому крутили колеса. Таке саме проходить. 

Або можлива проблема як у мене з Кан-шиною. (на інших форумах читав, що таке можливе, але треба тоді ще інші діагнози шукати... щось ще мало б "Пропасти", якісь функції.

14 часа назад, Дмитро Іваницький сказал:

Що могло статись не розумію.

Какого года машинка? Вроде до 2014 года проблема с CAN-шиной болячка у всех.