Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Мандри Україною

Recommended Posts

Пропоную тут розміщати інформацію, якщо хтось планує поїздки по Україні. Це може бути як ділова поїздка так і туристична, на авто. Щоб хтрейловоди інших областей могли зустрітися з колегами по клубу. Звичайно по обоюдному бажанню)).  Випити разом кохфе чи пива. Або поганяти свої жипи)) по місцевим цікавим місцям. 

Щодо мене, то дуже добре знаю багато цікавих місцин по Карпатах і Закарпаттю. Також декілька лайтових мальовничих оффроудних маршрутів, які по зубам нашим авто. Так що будєтє у нас на Колимє)))).......

• Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 2
  • 1 month later...

В нас вже оплачене "шале" з 18 по 26 січня у Буковелі, але ми навряд будемо кудись ще їздити. Бо ми як ті "маньяки" - катаємося з ранку доки не темніє, потім "летим" до ресторану. Якщо будешь десь у цей час, запрошую приєднатися. Принаймні до вечері))) 

Трохи шкода, що Італія ще дороща ніж Австрія, в наслідок карантину ми майже нічого не заробили протягом 4-х місяців. Мабуть у цьому році закордонні лижі відміняються. Їхати у Польщу не бачу сенсу, на Буковелі багато поляків кажуть, що тут не гірше, але дешевше. 

2 часа назад, IgorBTh сказал:

В нас вже оплачене "шале" з 18 по 26 січня у Буковелі, але ми навряд будемо кудись ще їздити. Бо ми як ті "маньяки" - катаємося з ранку доки не темніє, потім "летим" до ресторану. Якщо будешь десь у цей час, запрошую приєднатися. Принаймні до вечері))) 

Трохи шкода, що Італія ще дороща ніж Австрія, в наслідок карантину ми майже нічого не зазобили протягом 4-х місяців. Мабуть у цьому році закордонні лижі відміняються. Їхати у Польщу не бачу сенсу, на Буковелі багато поляків кажуть, що тут не гірше, але дешевше. 

Я так далеко не загадую)). Перевага Львова, що можна на лижі вискочити на 1 або 2 дні і вирішити день перед поїздкою)).  Нагадайте мені 1-2 тижні перед поїздкою. Думаю висока ймовірність, що на пару днів підскочу за компанію. Якщо Ви затятий лижник, рекомендую приглянутися до Красії, Вам сподобається. Найбільший мінус буки, велика кількість людей, а в цьому сезоні, страшно уявити що буде, бо кордони , певно, ще будуть зачинені. 
В Польщі, був давно, у Вущиках Дольних - Буковель в рази краще. 

• Thanks 1

Вражаючий краєвид! Але автору, НМД, треба попрацювати з балансом білого і освітленням.))))))))))

• Haha 1
  • Upvote 1
В 02.09.2020 в 10:02, IgorBTh сказал:

Краєвид з вікна у Буковелі 

Похоже, сэр, если когда нибудь случится слёт клубный, мы найдем общий язык))

• Upvote 1
В 02.09.2020 в 11:25, loboris63 сказал:

Вражаючий краєвид! Але автору, НМД, треба попрацювати з балансом білого і освітленням.))))))))))

Баланс света и ... объема:) всегда находил Юрик.

9 часов назад, loboris63 сказал:

Цвета, а не Света..., сэр!))))))))

Так, а Света где?

• 3 weeks later...

В середине сентября ездили под Херсон, в Алешки (.Цюрупинск) к бабушке жены. Оттуда было решено на тройку дней прокатиться на Арабатскую стрелку, покупаться в Азове. Особых красот мы не увидели, было просто море, просто степь, просто Сиваш и просто кайф от отсутствия толп отдыхающих...

В первый день море было спокойным, но следующим утром поднялся ветерок и слегка заштормило. Мама наша влезть в воду не решилась, а мы с сыном испытали волну и полные трусы ракушечного песка.

ec07b2aea975f9970340698009578551b25f7c388ba3de7e10863c309efa1fe401d04185b25f7c389b11f65295520346970ad94b2e1549e0b25f7c38

Поспрошав у местных аборигенов дорогу, решили сбежать от некомфортного плавания в Азове на тихий и мелкий Сиваш. Водичка более плотная, чем в море, отсутствие медуз, малолюдная бескрайняя коса и мелкие озерца с жутко вонючей и  жутко полезной грязью...

d98f42d8d5789947734823c5b3431437b25f7c38

b0c553e5a2d1320ffb4b01654eabcd7bb25f7c38e9e69b2b052e2a229a32880956aa1b71b25f7c3865e1b0adad5fcde3e28ad79d9b844de9b25f7c38

• Like 3
  • 5 weeks later...

Я досить часто катаюсь по Західній уа. Карпати, Прикарпаття, Закарпаття і в ін сторону, Тернопіль і тд. Раніше, майже кожні або через вихідні точно, 1,2,3 дні. Кожну поїздку не анонсую, бо тільки я і буду тут))))). 
Я це до того, що якщо хтось має бажання приєднатися, чи десь в тих краях буде, то пишіть, якщо не боїтеся зустрітися з злобним доком)))).

Або маєте бажання поїхати власною компанією, то пишіть, можу  маршрут порекомендувати на любий смак( оффроуд лайт, інстаграмні місця)), трекінг, гарні автомобільні дороги і тд. )

• Like 2

Охты))) с доком прям ничего не страшно)) даже от алкогольного отравления спасет)

Ты обязательно когда нибудь получишь звонок от меня)))) я ж вам ещё не всё рассказал за масло... В смысле... это...покатаемся!)))

• Haha 2
22 минуты назад, Львівський сказал:

А я вже було подумав, оце Одеса заросла)))

В Одессе растут только каменные джунгли 

Столбик узнал?))

Про столбик подробнее...Какому указателю верить? Зелёный - по лесу, синий - по воздуху?

1 минуту назад, Аксакал сказал:

Про столбик подробнее...Какому указателю верить - синенькому или зелёненькому?

Синий то для Евросоюза. По дороге заправки, сувениры, туалеты, то-сё))))))

То есть, наших туды не пущають? А значок евросоюза на обоих стрелках...))

З останнього. Карпати, закарпаття. 
Потішив розхід. 850 км, 9 перевалів, в основному серпантини, бортовик показав 6.8. Реально заправив повний бак віповеру, під хатою показало ще 118 км ходу. 

9A2836AE-8BC5-4C5C-9940-44F01CF47E2A.jpeg

9230CCD9-27EE-488F-9A9A-DB7E46F425C5.jpeg

5598C791-9CE5-4685-A6C2-ADE70DB6B414.jpeg

17C4E701-61AC-4B08-858B-C61CBE4DBD11.jpeg

4426F937-ABFC-4FB6-B4F2-029C6CC4581B.jpeg

030223DA-488A-4193-890B-0A02E22CE9E2.jpeg

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Треба було б від повного до повного баку перевірити, задля об*єктивності. Може воно б і не дуже відрізнялась від бортовика, але все ж...