Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Повна чи часткова заміна масла у варіаторі

Recommended Posts

Усім привіт!

Прошу поради, оскільки не знайшов подібної теми на форумі.

Зараз чуть більше 70 тис. км. Хочу замінити масло у варіаторі із заміною фільтрів, оскільки попередній власник на 60 тис. км міняв масло, а от чи міняв фільтра я не знаю.

Питання як краще міняти масло - злив масло через отвір, зняв піддон варіатора, поміняв фільтра, поставив піддон і залив нове масло

чи так як радить ОД з промивками і повне витіснення старого новим маслом?

2 часа назад, Vetal79 сказал:

Дякую!

Але питання в іншому - яку краще робити заміну масла у варіаторі повну чи часткову?

Існує думка, що для автомобілів з більш-менш великим пробігом краще робити часткову заміну - тобто злив біля 4 л, поміняв фільтра і залив 4 л нового масла.

26 минут назад, Ігорчик сказал:

Дякую!

Але питання в іншому - яку краще робити заміну масла у варіаторі повну чи часткову?

Існує думка, що для автомобілів з більш-менш великим пробігом краще робити часткову заміну - тобто злив біля 4 л, поміняв фільтра і залив 4 л нового масла.

Без злива масла з гідротрансформатора ні про яку "повну заміну" мови бути не може, але це вже інша історія, пов*язана з повним розбиранням варіатора при серйозному ремонті. Воно Вам треба?

7 минут назад, loboris63 сказал:

Без злива масла з гідротрансформатора ні про яку "повну заміну" мови бути не може, але це вже інша історія, пов*язана з повним розбиранням варіатора при серйозному ремонті. Воно Вам треба?

Тобто злити через отвір (там буде біля 4 л), поміняти два фільтра і все?

п.с. До речі, в ОД заміна масла у варіаторі - 12000 грн. запчастини і 1800 робота. :1f62e:

1 час назад, Ігорчик сказал:

Тобто злити через отвір (там буде біля 4 л), поміняти два фільтра і все?

п.с. До речі, в ОД заміна масла у варіаторі - 12000 грн. запчастини і 1800 робота. :1f62e:

Та можно нормально сменить. Да, без учёта масла в "бублике", но сняв крышку и гидроблок, можно поменять порядочный объем.

Потому я и бью на более частую смену.

ТЕМ БОЛЕЕ в этих мопедных коробках

Привіт усім!

Масло і фільтра замінив. Все було чисте, можна було не міняти, але для впевненості замінив.

Виникли питання тільки із визначенням рівня масла. Все зробив згідно інструкції - прогрів до 40 градусів варіатор, поганяв КПП по різних режимах, відкрутив  контрольну пробку, а звідси тече струя масла і не перестає текти, так і все може витекти. 

Питання - як все таки правильно перевірити рівень? Вибачте, якою має бути струйка масла? На ютубе показано, що вона має бути тоненькою біля 2 мм в діаметрі, в мене ж з варіатора вона міліметрів 5 і ніяк не можу добитися тоненької. 

І ще. Прокладку піддона поставив без герметика. Чи все таки потрібно було дати трохи герметика?

Дякую.