Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Заміна переднього світла (про роз'єми)

Recommended Posts

Привіт.

Не дуже оригінальна тема, але саме на таку ситуацію відповіді в інтернетах не знайшов. Ситуація наступна - Rogue 17+ на фул лед, фари биті. Планується заміна на лед від Хтрейла, але тимчасово планується "недороге абищо". "Недороге абищо" в руках ще не тримав, але є фото задньої частини:

Screenshot_73.png

Ну і щоб зараньше вирішити питання з роз'ємами підключення, прошу допомоги шановної громади.

З того, що я навичитував, на американських фулледах два роз'єма: один двоконтактний трикутної форми, і він відповідає тому, що на фото позначений "1", а другий - восьмипіновий (коричневий). (буду на СТО біля авто - гляну точно)

- На фото не видно, чи роз'єм, позначений "2" теж восьмипіновий. Мені чомусь за розміром здається, що він на цій фарі шестипіновий. І це питання номер раз до тих, хто знайомий з таким типом підключення.

- Роз'єм під номером "3" - взагалі не зрозуміло, як виглядає, і що воно таке. Може хтось зможе підказати/дати фото, що воно таке, і скількі там пінів.

- Роз'єм номер "4" - це, здається, мотор? Роз'єм моторів на американцях та європі однакові?

Що стосується роз'ємів, то розглядається до придбання під номер "1" такий, а шестипіновий "2"(якщо це шестипіновий) нагуглив такий:

Screenshot_75.pngScreenshot_74.png

Прошу ваших рекомендацій та настанов :)

Так, ну наче два вдалося ідентифікувати (1 і 2), це шестипінові, плану на другій картинці. А той, який номер 3 виглядає так, і щось не можу нічого подібного знайти:

Screenshot_76.png