Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Куплю задні парктроніки, Nissan Rogue 2019р.

Recommended Posts

Партроники потрібні саме з Rogue, всі хто кажуть що від Європи підходить для Америки помиляються, в американцях супротив має бути 30dB.

Так як машина прийшла без заднього бампера і відповідно партроників (а по комплектації вони є), купив в нас бампер в зборі від Х-трайла, все підходить крім партроніків, виявилося їх дуже геморойно найти так як почали комплектуватися з 2019р.

Якшо хтось може чимось допомогти буду радий)

Цікаво, я взагалі не бачив Rogue з парктроніками. Ось і в  брошурі не дивлячись на те, що вони є на світлині, їх немає в опису жодної моделі. Та їх не можна знайти у каталогу деталей. У мене ззаду стоїть камера по середині та два радари по боках.

1 час назад, IgorBTh сказал:

Цікаво, я взагалі не бачив Rogue з парктроніками. Ось і в  брошурі не дивлячись на те, що вони є на світлині, їх немає в опису жодної моделі. Та їх не можна знайти у каталогу деталей. У мене ззаду стоїть камера по середині та два радари по боках.

Камера та радари мертвих зон це зрозуміло, ще датчик на відкриття багажника ногою)

В мене машина 05/2019 то в комплектації йде 4 задніх парктроника, купуючи бампер всі продавці запевняли шо партроники підійдуть від х-трейла, вони не підійшли відповідно не працюють і на щитку приборів завжди помилка по задньому радарі + при вмиканні задньої передачі пезперебійно вискакує помилка «задній парктроник»

В знайомого машина 09/19 також комплектація Sv , парктроники теж є в комплектації , зняли два партроника які вдалося без скидання бампера, були з такими кодами запчастин

https://www.nissanpartsdeal.com/parts/nissan-sensor-assy-distance~28438-7fm0c.html

ще кажуть що два тих що по центру з іншим кодом ідуть.

доречі проводка від х- трейла підходить, підключали ті партроники що могли зняти на тій проводці працюють.

зображення_viber_2020-12-01_14-00-55.jpg

О! Але ж по посиланню я бачу:

• NissanRogue Sport2018-2019SL, SV4 Cyl 2.0LMR20DD

То це інша модель. В нас вона зветься Qashqai. Чи я щось плутаю?

7 минут назад, IgorBTh сказал:

О! Але ж по посиланню я бачу:

• NissanRogue Sport2018-2019SL, SV4 Cyl 2.0LMR20DD

То це інша модель. В нас вона зветься Qashqai. Чи я щось плутаю?

так по каталозі вказано що це Рог Спорт\Кашкай, але по факту вони стоять і в Rogue.

3 минуты назад, Андрій К сказал:

так по каталозі вказано що це Рог Спорт\Кашкай, але по факту вони стоять і в Rogue.

По факту, я бачив багато "Рогів" (свого купляв у цьому році), але не бачив жодного з "парктроніками" :1f60a:

Тобто, спробуйте датчики від Кашкая.

5 минут назад, IgorBTh сказал:

По факту, я бачив багато "Рогів" (свого купляв у цьому році), але не бачив жодного з "парктроніками" :1f60a:

Тобто, спробуйте датчики від Кашкая.

Декілька варіантів 2019р, де Роги з парктрониками:1f60a: 

https://www.iaai.com/vehicledetails/37776223?RowNumber=0

https://www.iaai.com/vehicledetails/38182632?RowNumber=22

https://www.iaai.com/vehicledetails/38167310?RowNumber=32

Вже досить добре вивчив питання з цими парктрониками, від Європейців до рідних мозгів не буде підходити нічого, так як в Америки і Європи різний опір датчиків.

3 минуты назад, Андрій К сказал:

Декілька варіантів 2019р, де Роги з парктрониками:1f60a: 

Хто зна тих американців. Я бачив Рог 2019 року, де не було майже геть нічого, окрім 7" ГУ з радіо. Ніяких камер, датчиків, круїзів і т.п. Та заводився і замикався він простим залізним ключем (навіть брелка не було).

17 минут назад, IgorBTh сказал:

Хто зна тих американців. Я бачив Рог 2019 року, де не було майже геть нічого, окрім 7" ГУ з радіо. Ніяких камер, датчиків, круїзів і т.п. Та заводився і замикався він простим залізним ключем (навіть брелка не було).

Комплектація "шаманський бубон" для корпоративних парків і прокатів. На наш ринок такого не поставляють. Занадто багатий і вимогливий піпл.)))

23 минуты назад, IgorBTh сказал:

Комплектація S, по нашому "бомж пакет")

Только что, Андрій К сказал:

Комплектація S, по нашому "бомж пакет")

Ні, я бачив S. Це було щось на кшталт того, якби комплектацію S на замовлення ще сильніше обідрали. Мабуть, в Америці можливо заказати якусь свою комплектацію. Взагалі то, як і у нас.

5 часов назад, IgorBTh сказал:

Ні, я бачив S. Це було щось на кшталт того, якби комплектацію S на замовлення ще сильніше обідрали. Мабуть, в Америці можливо заказати якусь свою комплектацію. Взагалі то, як і у нас.

Не знаю, як зараз, але раніше у японців були тільки фіксовані комплектації, що було одним з аргументів нижчої за європейців ціни. У німців можна доповнювати пакетні комплектації опціями по саме годі. 

15 часов назад, loboris63 сказал:

Не знаю, як зараз, але раніше у японців були тільки фіксовані комплектації, що було одним з аргументів нижчої за європейців ціни. У німців можна доповнювати пакетні комплектації опціями по саме годі. 

То так, але не зовсім. Наприклад, я хотів придбати Ауди. Захожу у салон, стоїть А6 з досить нормальною ціною. Але. Ця ціна вказана за "голий" автомобіль, який майже не можливо втілити у реальність. У наявності є 2 авто (на одне з них я й дивлюся) якихось комплектацій з майже у півтора-два рази вищою ціною. Або замовляй свою комплектацію та чекай пару місяців.
Пішов до япошек. У наявності по декілька екземплярів трьох базових комплектацій, типу S, SV, SL. Або береш одну з них, або замовляєш і знову таки чекаєш пару місяців. Але. Деякі опції міг добавити (зняти) дилер.