Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Мотор 2,2 дсі

Recommended Posts

Всім привіт.

Така проблема х трейл 2004 2, дсі

Розірвало блок - братська рука.

Купив другий мотор голий, все навісне поставив своє, поставив , заводиться дуже погано десь з 7 спроби і заводиться в догонку на 2 циліндра.  На гарячу з 2—3 раза і треба помагать стартером щоб нормально почала робить.

Потом перестала заводиться, я поставив додатковий насос 0,2бар, стала краще заводиться але все одно погано, потім знов гірше, поставив насос 3бар , о вже на холодну на 2 спробі прокруту стартера вже пробує заводиться, повірив свічки накалу, 1 в руках навернулась після 3—х тестів, замів, ефекту нема.

Ну на заведяну якось мотор якось гучно робе і холостий пригає, комп показав розсинхронізацію валів, а потім що хана дпкв

Коли знімаю фішку дпкв мотор стає рівніше робить і тихіше, надіваю знов те саме  робить гучно і зі стуком, знімаю фішку дпрв  - робить тихо холостий рівний.

Потім без дпкв машина глохла, думаю все помер дпкв як і комп казав.

Поставив новий дпкв, помилки пропали заводиться з 4 разу, а якшо із балончиком газа то відразу. Ну нема тяги оберти наберає вяло і то до 2500тис. Тиск в рампі 40—63 МПк.

Перед першою заводкою я ганяв апаратуру на машині промивкой 'вінс' інжекторним, насосом 5бар так тиск в рампі був 40—180МПк. І в ходу їхала норм і тяга була.

А зараз упав тиск, думаю або триндець апаратурі або дозуючий клапан недокінця відкривається.

Сьогодні виїхав нею проїхатись тяги нема під горку 1 передача далі 50км/год далі неїде проїхав я  десь 25км почала по прямій вже до 90розганятися, стала трошки шустрішой. 

Але невстиг я доїхать додому 1км як заглох в ходу. Заводить мертва і стучок в головкі десь.

Притянув її додому на другий день пробую заводить акумулятор здихає після двох спроб до 5 вольт.

Піднімаю колесо 5 передача вручну кручу колесо трошки тугіше чим було но мотор крутиться, знімаю свічки накала, пальцями прикриваю отвори і товариш круте стартером — пшикає компресія тільки в 4—м  циліндрі.

Я в ступорі шо це може бути.

перед поїздкою комп показав помилку дпкв (нового) при зняті фішки дпрв матор глох _   так наче новий датчик невернуся.

1 час назад, turbovaz сказал:

пробую заводить акумулятор здихає після двох спроб до 5 вольт.

Я думаю проблема с цепью. Сначала надо разобраться с метками и с растяжением. Из-за этого может ДПКВ сбоить. Если промывку вылил в бак, то ты с бака мог поднять всю грязь и она пошла дальше.Если только насос и форсы, то вариант может оказаться получше. У тебя явная рассинхронизация. Главное условие дизеля - сильно сжать и вовремя подать топливно-воздушную смесь. Компрессия также зависит от цепи. Пробовать заводить - бесполезно, надо всё проверять.

29 минут назад, turbovaz сказал:

гідронятяжники виліжші були на 8мм приблизно

Это косвенный показатель износа, по нему тяжело понять на сколько есть расхождения. Главный показатель - это метки или снятие диаграммы работы датчика КВ и РВ во времени. Есть в мануале и в интернете эти диаграммы. Кроме всего тебе надо замерить компрессию не пальцем, а манометром. Форсами можно заниматься только после этой проверки.

1 час назад, turbovaz сказал:

питання; маховик тільки в одній позі стає?

1,2,3- клапана зависли в открытом положении или что-то с кольцами. Или , не хочу пугать, могли погнуться клапана. Только вскрытие покажет что случилось. В 4-ом компрессия есть - значит цепь целая, клапана работают. Надо вскрывать. Отпишитесь после ремонта.

6 минут назад, turbovaz сказал:

попробую линуть масла в циліндри і ще раз мірнуть компресію щоб виключить кільця, 

Очень подозрительно - кольца сразу в трех цилиндрах на выходят из строя., тем более на ноль.Явно всё уходит через не закрытые клапана. Все равно будешь разбирать, заодно и цепку поменяешь.

• 3 weeks later...

зняв сьогодні клапану кришку і....................

побачив щасття; лопнутий розпред вал на першій шийці.

почав все прощупувать і замітив що цеп вукуумного насоса як струна.

туди глядь а під щестернею видніється щось схоже обломане якась вилочка з роликом і болт 

зняв я вакуумний насос, розпредвал.

там переламало металевий заспокіювач цепка на 3 куска. 

один болт кплення викручений наполовину, а другого взагалі нема.

3 часа назад, turbovaz сказал:

там переламало металевий заспокіювач цепка на 3 куска. 

один болт кплення викручений наполовину, а другого взагалі нема.

Теперь понятно почему пропала компрессия. Но может быть еще один сюрприз - встреча поршня с клапаном, надо проверить ход каждого клапана. Если погнуты - башку надо точно снимать.