Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Два ключі і каско

Recommended Posts

Я на 100% впевнений, що подібна тема тут була, але не можу знайти. Прошу модераторів перенести, якщо ваша ласка, в ту тему, до якої це відноситься. Дякую!

Питання таке: скільки в ОД коштує зашити другий ключ, і до кого з од в Києві варто звернутися. Ключ мій.

Бо мені страховик щось таке нагрузив, що на каско треба два ключі (з цим зрозуміло) і ще якась довідка від ОД, що то він прошив другий ключ, і лівих ключів в імобілайзері немає, щось такого плану. Чи то він щось ліве вигадав?

І чи підкаже хтось, де можна нарізати лезо по лічинці так, щоб не знімати лічинку заздалегідь (типу декодером, або на місці що б зняли). Бо лезо загублене, зима на носі, і це все при мінімальній кількості моєї їзди може все дуже печально завершитись. Мається на увазі перевірений нормальний майстер, бо де-інде в принципі я і так можу пошукати, але може є вже такі, хто робив.

Що стосується нарізання леза ключа по лічинці, зв'язався з де-кількома сервісами, розцінки приблизно такі:

- Якщо підїхати, що б декодером прочитали лічинку без розбирання і нарізали ключа (зі своїм жалом) - ціна близько 1500 грн

- Якщо зняти лічинку і з нею підійти до ключовиків, то 250-350 грн.

Оскільки в мене один з сервісів в 5 хвилинах пішки від стоянки, то було вирішено зняти лічинку і сходити до них (ну і ціна теж :) ).

Знімається лічинка мега-просто. Інструкцію нарив на драйві, про всяк випадок продублюю сюди:

1. На торці дверей знімаємо чорну пластикову пробку (з'ємник краще пластиковий, сидить вона не міцно, а металом подряпається фарба)

2. Торксом т30 6-ти гранним відкручуємо гвинт в тому отворі. Всередину він не впаде, бо в ньго розвальцований край, чи якийсь інший упор.

3. Тягнемо на себе замок и ручку, ручку знімаємо (в мене там ще кнопка приєднана і йде провід, тому ручку просто витягнув з одного боку, що б не заважала), витягуємо замок максимально, що б побачити його торець і металеву шайбу, якою він закріплений на механізмі (шайба така, розрізана з одного боку, що знімається з осі, типу стопор, не знаю, як називається).

4. Важливо! Витягнули максимально замок і перед тим, як ту шайбу знімати, затикаємо чимось отвір замка в дверях, бо шайба реально намагається стрибнути в той отвір. В моєму випадку це був шмат паперового рушника.

5. Знімаємо шайбу (здавлюємо її з осі чимось, типу пласкої викрутки)

6. Лічинка у вас в руках. Можна ще зняти зовнішню декоративну накладку, там просто одна застібка.

7. Я ще додатково в отвір механізму, де була вісь лічинки, продів проводок і підв'язав до ручки, що б воно все не впало в двері.

8. Складати назад в зворотній послідовності.

Після зняття подзвонив чувакам, які роблять ключі, а вони сьогодні не працюють )))  так що зібрав назад і відклав на завтра.

Ключ нарізали. Це виявилось трохи складніше, бо, як з'ясувалося, не всі майстри по лічінці вміють. Довелося покататися між майстрами. Але порядок цін і той факт, що для цього використовувався не спеціалізований саме на автозамках сервіс лишилися незмінними :)