Jump to content

Добро пожаловать в Клуб

Присоединяйтесь к нам!

Подіум під передній номер (колгосп з гівна і палок)

Recommended Posts

Вирішив трохи описали муки підбору подіуму на мій бампер, можливо комусь буде корисним.

Отже маємо таке місце під кріаплення номеру, і рамку + номер звичайного (євро) формату.

20201227_103520.jpg

Трохи порився по інтернетах, але не знайшов нічого такого, що б ставало в розмір, і при цьому не терлося по бокових елементах бамперу, які стирчать трохи вперед. Пребирати всілякі сумнівні "візуально-схожі" варіанти з аліку було ліньки, тому здув пил з шахів fusion360 і забульбенив таку хрінь:

Screenshot_77.png

Потім знайшов в інеті чуваків, які друкують з пластику на замовлення з мінімальними замовленнями і надрукував у них цю загугулину. Вийшло щось таке:

20210127_111249.jpg

Потім в найближчому Епіцентрі прикупив крипіж (нижче напишу, який саме під конкретно цю мою штуку підходять), і вийшло щось таке собі:

20210127_111408.jpg

В зборі:

20210127_113400.jpg

За задумкою мало вийти якось как:

20210127_113514.jpg

І ось одного морозного ранку пішов на парковку і прикрутив цей девайс до бамперу:

20210130_102827.jpg

Ніде нічого не треться:

20210130_102832.jpg

20210130_102835.jpg

Якось так. 

- Спочатку планувалося рамку до кронштейнів на 4-ри гвинти саджати, але в моєї моделі рамки під нижні отворів не було, а колупати на морозі полінився, на два стало як влите.

- По ціні, враховуючі пересилання з Харкова в Київ, примірювання і т.п., друковані частини обійшлося десь в 350 грн за пару. Якість друку 300нм, 20% заповнення, звичайний чорний ABS пластик. Але тут  можна ще зекономити десь вдвоє, бо я стінки деталі робив по 2мм, але 1мм буде більш, ніж достатньо. Ну і заповнення 20% теж можна зменшувати, бо воно міцнюче виходить. 300нм якість достатня і без постобробки, вигляд має нормальний.

- Деталь не симетрична, там, де від отвору ближче до краю - то низ за задумкою, але стане і так, і так.

По кріпіжним елементам:

1) 4 шт закладки з різьбою м6  - на молдинг, для кріплення кронштейну.

2) 4 шт болт м6 25мм DIN912 (під 6-ти гранник, с цілиндричною головкою такою, розмір деталі під нього) - для кріплення кронштейну до молдінгу.

3) 4 шт гайки м6 (самі звичайні, можна пересувати вище-нижче по жолобам, що б попасти у отвори на вашій рамці) - закладаються в кронштейн зі зворотнього боку для кріплення рамки

4) 4 гвинта м6 16-18мм з максимально пласкою головкою (в мене були 25 такого плану, як на фото нижче, я їх обрізав приблизно до 16 мм. Пласка головка потрібна, бо вона залишиться в середині рамки при прикручуванні і буде важче запхнути туди номерний знак потім, якщо головка буде дуже висока. DIN цього не знаю, дома десь коробка, але DIN967 думаю теж підійде) - для кріплення рамки до кронштейнів  (я закріпив на 2)

Screenshot_78.png

Забрати файл проекту для модифікації та файл для друку мого варінта можна тут https://mega.nz/folder/pQIhzYxB#jV2GOEGH5tbdY0PW8gimZQ

• Like 2

Понаделывали бамперов! Отжэж!

Почему-то мне кажется, что основная масса народа просто повыгибает номера, и закончит на этом.

Класно! Зручно буде хомути просовувати щоби номер з рамкою прихопити. Адже це сама галіма рамка.

On 2/5/2021 at 4:14 PM, c-cam said:

Адже це сама галіма рамка.

Та я якось не дуже сильно заморочувався, наче тримається поки що і без стяжок :) В принципі можна прикрутити напряму при бажанні, і воно певно буде надійніше, але колупатися на холоді було облом + + ні степлера відповаідної потужності, ні дрельки не було :)